Hızlı Bakış

Çevik, akıllı ve entegre...

İşletmelerde bu kapsamda bir yazılım sistemi kurmak; pahalı, zaman alan, yoğun kaynak kullanımı gerektiren ve yönetilmesi zor bir süreç olarak algılanır. Ancak Logo j-guar ile o an ihtiyaç duyduğunuz ölçekte yatırım yapar ve yatırımınızın karşılığını hemen almaya başlarsınız.

j-guar maksimum esneklik ve fayda için en iyi uyarlama, entegrasyon ve raporlama çözümlerini bir arada sunuyor.

Entegre iş modülleri işinizi bütün yönleri ile kapsarken, aktif süreç yönetim motoru ve kapsamlı entegrasyon yetenekleri işinizi tam olarak modelleyebilmenize imkan tanır. Ayrıca uyarlanabilir güvenlik opsiyonları ve yetki yönetimi, verilerinizin tam güvenlikle korunduğunun ve sadece tanımlanmış kullanıcılar tarafından ulaşılabildiğinin güvencesidir.

j-guar geleneksel kurumsal kaynak planlama (ERP) programlarından öte, tüm iş süreçlerini optimize eden bir yönetim ve iş geliştirme platformudur. İşletmenizin tüm fonksiyonları ile entegre yapıda çalışabilen j-guar, tedarikçilerden son kullanıcılara kadar uzanan değer zincirinin her katmanına cevap verirken, mevcut ve gelecek tüm ihtiyaçlarınızı modüler ve ölçeklenebilir yapıda karşılamaktadır.

Her yerden ulaşılabilir

j-guar tamamıyla web tabanlı bir uygulamadır ve dağınık yapıda lokasyonlara sahip firmalar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Kullanıcılar, Java ile çalışan herhangi bir web tarayıcı sayesinde internet veya intranet üzerinden j-guar uygulamasına kolaylıkla ulaşabilir. Başka herhangi bir yazılım yüklemeye gerek yoktur.

Her ortama kurulabilir

Java platformu üzerine geliştirilmiş olan j-guar ile çalışmak için özel bir donanım veya işletim sistemine ihtiyaç yoktur. j-guar mevcut birçok donanım ve işletim sistemi üzerine kurulabilir ve birlikte çalışabilir. 

Ölçeklenebilir

j-guar bir veya birden fazla uygulama sunucusunda çalışabilir. Sunucu sayısı, firmanın genişlemesine paralel olarak artı- rılabilir. Uygulama için kullanıcı sayısı sınırsızdır.

Kolayca güncellenir

Uygulama sadece uygulama sunucularına yüklendiği için, yeni versiyon veya güncellemeler için kullanıcı bilgisayarında her hangi bir güncelleme yapmaya, kritik güncellemeler için yeni versiyonu beklemeye gerek yoktur. İndirilebilir yamalar sayesinde, devam eden işlerde herhangi bir duraksama  yaşanmadan uygulama sunucuları kısa sürede güncellenir. 

Herhangi bir veritabanı sunucu ile çalışabilir

j-guar’ın birlikte çalıştığı herhangi bir sabit veritabanı sunucusu yoktur. Tüm veritabanları ile uyumlu olarak çalışabilir.

Çok uluslu

j-guar, unicode özelliği sayesinde çoklu dil, para birimi ve takvim desteği ile birlikte farklı ülke ve coğrafyalarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca faaliyet gösterilen ülkelerdeki mevzuata uyum özelliğiyle uluslararası operasyonları destekler

hizli-bakis-img